Minhauzens aicina ciemos!

Minhauzena muzejs Duntē ir vieta, kur realitāte sastopas ar fantāziju. Tieši tāpēc aicinam skolēnus iepazīt šo īpašo vietu un izzināt slavenā barona Minhauzena dzīves gājumu.

Tieši skolēniem ir izveidota stundu gara ekskursija barona sievas Jakobīnes pavadībā.

Pēc ekskursijas muzejā piedāvājam doties pastaigā mūsu meža takā, kura aizvedīs Jūs līdz pat jūrai. Visas takas garumā būs sastopami dažādi Minhauzena stāstu tēli, kā arī iespēja iepazīt mitrāju meža īpatnības. Takas kopējais garums ir 4.4km.

1.-5. klases skolēni noteikti novērtēs izklaides atrakciju kuģī.

Piedāvājam arī piknika vietas, kurās iespējams cept gan desiņas, gan zefīrus, jo kā teica Minhauzens: ”Tikai paēdis ir karotājs!”:)

Mūsu piedāvāto muzejpedagoģisko nodarbību ir iespēja pieteikt arī projekta “Skolas soma” ietvaros.

Skolēniem piedāvājam pieteikt komplekso apmeklējumu, kurā iekļauts muzeja apmeklējums, taku apmeklējums un atrakciju kuģis. 7,00 EUR no skolēna ( uz 10 bērniem viens skolotājs- bez maksas).

Iespējams apmeklēt arī tikai muzeju, biļetes cena: 3,00EUR no skolēna (uz 10 bērniem viens skolotājs- bez maksas).

Gida pakalpojumi muzejā(jāpiesaka iepriekš) ir 20,00EUR no grupas( līdz 50 personām), papildus ieejas biļetēm.

Piknika vietas noma- 10,00EUR, iekļauts arī grils un malka.

Septembrī muzejs būs atvērts katru dienu no 10:00-17:00.

Kontakttālrunis: 26576056