Forest Designed mēbeļu audzētava MEŽA DIZAINA DĀRZS
“Krišjāņi”, Cīravas pagasts, Dienvidkurzemes novads

PAR MUMS

MEŽA DIZAINA DĀRZS ir pirmais un vienīgais publiski pieejamais “tree-shaping” dārzs un mēbeļu audzētava Eiropā. Dārza saimnieki dizainē dzīvus kokus par dažādām skulptūrām, vides objektiem un pat mēbelēm. Ekskursijās MEŽA DIZAINA DĀRZĀ vari iepazīt “tree-shaping” vēsturi un spilgtākos šī amata meistarus pasaulē, kā arī redzēt dzīvē – kas tas ir un kā tas notiek Latvijā. Skolēnu ekskursijas bagātinātas ar spēļu un uzdevumu elementiem. Paralēli darbam ar kokiem un tūristiem, saimnieki rīko arī dažādus pasākumus, pārgājienus un meistarklases, cienā ar ugunskura zupu un piedāvā piknika vietu savu desiņu cepšanai.

Piedāvājam ekskursijas ar gidu – 60-90min! Tiek pielāgotas dažādu bērnu vecumam.

Piedāvājam MEŽA MEDAĻU radošās darbnīcas  – 60min! Tiek pielāgotas dažādu bērnu vecumam.

Piedāvājam pasākumu animatora pakalpojumus  – 60 Eur/h

Ekskursijas – 5 Eur/no personas (skolotājam un šoferim bez maksas)

Radošās darbnīcas – 5 Eur /no personas

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI