“Pelnrušķītes sapnis”
"Gatves", Isnaudas pag.,c. Martiši, Ludzas novads

PAR MUMS

Piedāvājam jautri, izzinoši, atraktīvi un lietderīgi pavadīt laiku!

Mēs esam ğimenes uzņēmums, kur katram ğimenes loceklim ir sava loma šajā darbošanās procesā. Māsa Ilona labprāt novadīs meistarklasi pavārmākslā vai palīdzēs ietērpties skaistos tērpos. Es, Ruta novadīšu izglītojošas ekskursijas un radošās darbnīcas. Lai jums būtu interesanti jūs izklaidēs, mùsu jaunākie ğimenes pārstāvji – dēli Kristers un Vadims izklaidēs pilskalna ekskursijā “Lūcijas nakts pasakas”, kā arī desmitgadìgais Kristers labprāt izrādīs troļļu māju un pastāstīs par troļļiem.

Gaidām Jūs ciemos!

• Piedāvājam pēc Vizmas Belševicas lugas motīviem leļļu teātri ” Patiess stāsts par Čingo Babu, lielo gliemezi un jūras karaļa bēdām”   pirmsskolas vecuma bērniem un 1.-4. kl. skolēniem gan izbraukumā, gan pie mums telpās nelielām grupām.

Ilgums – 45 min. Var pievienot meistarklasi rotaļlietas astoņkājīša veidošanai – 30 min.

Leļļu teātra cena 200 EUR + ceļa izdevumi.

• Tetralizēta ekskursija Ludzas pilskalnā ”Lūcijas nakts pasakas” – iespēja apskatīt pilsdrupas caur teikām ar aktīvu darbošanos, ietērpties stilizētos viduslaiku tērpos, sastapt jautrus velniņus, ieraudzīt Lūcijas spoku. (iepriekšēja pieteikšanās, no aprīļa – oktobrim, bērniem no 6 g. un pieaugušajiem)
  • “Sajūtu taka”:
  • Ejot baskāju taku ceļā var izspēlēt lielformāta spēles –  dambreti, kas veidota no akmentiņiem, domino no lieliem kauliņiem, komandu spēle “ Trāpi mērķī!” , tāllēkšanu un iespēja aust augu paklāju. Takā sastapsiet kuplo troļļu ģimeni. ( no 1.jūnija– oktobrim, no 9.00 -16.00 (ja vēlāk, tad pēc pieraksta) , bērniem un pieaugušiem)
  • Sajūtu taka ar Skaņu terapiju – šeit tiek izmantoti dažādi skaņu instrumenti – dabas skaņas ar augu slotiņām. Skaņu terapiju ir iespējams veikt gan klātienē, gan arī izbraukumos.
  • Sajūtu taka ar Dabas pētnieka aktivitātēm – meklējam dabas materiālus.
  • Piedāvājam iznomāt dažādus tērpus. Ietērpies, izbaudi pārvērtības, iemūžini šo mirkli( pēc pieraksta, visu gadu, dažāda vecuma)
  • Organizējam radošās darbnīcas.

– pirms Jāņiem iespēja uzpīt vainagus dažādās tehnikās,

– pašam izaust no zālītēm pirts paklāju ( vasarā, pēc pieraksta),

• Tetralizēta ekskursija pilskalnā ”Lūcijas nakts pasakas”: Grupām līdz 25 personām –  EUR 50,00/grupai, grupām 26 pers. un vairāk – EUR 2,00/pers. (2 skolotājiem – bez maksas)
  • “Sajūtu taka” –  EUR 4,00/pers.
  • Pirts paklāja aušana no zālītēm – EUR 5,00/viens paklājs,
  • Tērpu noma uz vietas – 5,00 EUR/h

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMS

• Ēdināšanas iespējas. Piedāvājam pusdienu zupu – cena no 3 eur
  • Teritorijā ir pieejama piknika vieta.

Foto no “Pelnrušķītes sapnis” arhīva.