Ekskursija Latgales vēstniecībā GORS

Kopš 2013. gada Latgales vēstniecība GORS ir vieta, kas rada un vēsta Latgales stāstu. Te satiekas kultūras mantojums un senas vērtības, tradīcijas un jaunrade, valoda un notikumi, nozīmīgākās pasaules tendences, māksla, kultūra, dejas un dziesmas.

Ekskursija Gorā ir unikāla iespēja ieskatīties aizskatuvē, apmeklēt divas akustiskās koncertzāles, mēģinājumu telpas, grimētavas u.c. telpas, kurās ierasto kultūras pasākumu apmeklētāji parasti netiek, sajust īpašo auru telpās, kur parasti norisinās muzikāli dramaturģiski uzvedumi (opera, balets, mūzikli), simfoniskās mūzikas koncerti, kora un kamermūzikas koncerti, amatiermākslas un plašizklaides norises.

Skolēniem ekskursiju laikā tiek uzdoti dažādi uzdevumi –  mūzikas instrumentu atpazīšana, mākslinieku parakstu identificēšana, atjautības jautājumi par ēku u.tml. Ekskursijas laikā, kura ilgst vienu stundu, tiek iepazīta Lielā zāle “Gors”, Mazā zāle “Zīdaste”, semināru zāles, Mēģinājumu zāle, Horeogrāfijas zāle, ir iespēja pabūt aizskatuves  zonā un ielūkoties mākslinieku grimētavās.

Maksa:

Skolēniem, studentiem – 1,50 €/ pers.  Ekskursija ar uzdevumiem  – 2,00 € skolēnam.

Skolēnu grupām uz 10 skolēniem vienam skolotājam, kā pavadošajai personai ieeja ir bez maksas.

Ekskursiju apmeklējuma laiks

Katru dienu no 9.00-17.00, izņemot pasākuma dienās pēdējais laiks 2h pirms pasākuma sākuma

Ekskursijas pieteikšana pa  tālruni +371 64633303 vai koncertzale@rezekne.lv