Āra dzīves un saliedēšanas aktivitātes kopā ar “Pelēko vilku.”
Rīga

PAR MUMS

Esam Biedrība Āra dzīves apmācību centrs “Pelēkais vilks,” kurš organizē nometnes, pārgājienus, pilsētas misijas, komandu saliedēšanas un komunikācijas aktivitātes, āra dzīves prasmju apguves un vēstures pētniecības nodarbības.

Parasti tiekamies Rīgā – Mangaļsalā vai Mežaparkā, bet aktivitātes varam organizēt arī jūsu izvēlētā vietā visā Latvijā – skolā, pie skolas, tuvējā mežā, pilsētā, u.tml.

• Vienas dienas pārgājiens pa Mangaļsalas fortiem ar ieskatu vēsturē un grupu saliedējošiem uzdevumiem. Grupas –  sākot no 10 gadu vecuma.
  • Klases sadarbības un komunikāciju treniņš. Dažādi uzdevumi, kas veicami komandai kopā ar izvērtēšanas un analīzes daļu. Grupas – sākot no 12 gadu vecuma.
  • Ko darīt, ja esmu apmaldījies mežā? – āra dzīves iemaņu pamati un kā rīkoties, ja jāpaliek pa nakti mežā. Grupas – sākot no 8 gadu vecuma.
  • Pilsētas misija Vecrīgā – komandām noteiktā laikā jāpaveic 25 uzdevumi Vecrīgas teritorijā – tā gan vairāk iepazīstot konkrēto vietu, gan pašiem attīstot komunikāciju prasmes. Grupas – sākot no 13 gadu vecuma.

Pasākumu ilgums (parasti)  –  3 stundas.

Izmaksas  – 300 EUR/ no grupas ( līdz 34 skolēniem)

SVARĪGI

Vairākas no minētajām aktivitātēm varam piedāvāt jūsu atrašanās vietā. Šajā gadījumā vēlamas vismaz divas grupas dienā vai papildus jāsedz ceļa izmaksas treneriem.

Foto no uzņēmuma arhīva.