Ebru radošās darbnīcas
Izbraukumi pa Latviju

PAR MUMS

Mūsu  radošā komanda jau vairāk kā 10 gadus organizē radošas un attīstošas darbnīcas gan skolēniem, gan pieaugušajiem. Ebru Latvija lepojas ar savu profesionalitāti un pieredzi, kas daudzu gadu garumā gūta, vingrinoties meistarībā pie pasaulē atzītiem ebru mākslas profesionāļiem. Ebru ir īpašs glezniecības veids, kas ļaus ikvienam iejusties mākslinieka lomā un radīt brīnišķīgus mākslas darbus, pludinot krāsu uz speciāli sagatavotas ūdens virsmas, ko vēlāk pārnes uz papīra, kad darbs ir pabeigts. Piedāvājam iepazīt šo brīnišķīgo un neparasto glezniecības veidu, organizējot meistarklases pie Jums.

PIEDĀVĀJAM

  • Ebru darbnīca jeb gleznošana uz ūdens.
  • Citas radošās darbnīcas:

vēja zvanu veidošana, ģipša figūriņu vai māla svilpavnieku apgleznošana, krāsaino smilšu darbnīca, nozīmīšu spiešana, koka kluču apgleznošana un kāda kopīga objekta veidošana, sveču vai ziepju liešana,  kā arī daudzas citas darbnīcas, atbilstoši Jūsu izvēlētajai tematikai un pasākumam.

  • Seju apgleznošana un glitter tatto zīmēšana.
  • Dažādas izzinošas nodarbības karjeras attīstības atbalsta pasākumos skolēniem. Piemēram, iespēju iejusties un izmēģināt savas spējas profesijā mākslinieks, parfimērs, ķīmiķis vai arhitekts u.c.

Cena

7- 10 eiro par personu grupā.  Dalības maksa atkarīga no dalībnieku skaita grupā.

SVARĪGI

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Foto no SIA Amarana design arhīva.