“EscapeHouse – kvestu spēle”
Vidzemes šoseja 67, Sigulda

PAR MUMS

Dārgie piedzīvojumu meklētāji, esiet sveicināti EscapeTown!
Šosezon piedāvājam jau 6 aizraujošas Kvestu Misijas. Viena no tām atrodas ārpus EscapeTown parka un tās nosaukums – EscapeHouse.
Mūsu izveidotā Kvestu Māja būs patīkams izaicinājums ikvienam no jums. EscapeHouse vācu militārajā štābā jūs būsiet vieni paši. Pat ierašanās brīdī vienīgais, kas jūs sagaidīs, būs aizslēgtas durvis un jūsu pirmais uzdevums – saprast, kā šīs durvis atvērt, lai iekļūtu telpās.
Novēlam jums vispatīkamāko pieredzi!

Pētnieku grupa Berlīnē atrada senu Ādolfam Hitleram adresētu vēstuli, kas atklāj informāciju par to, ka 1944.gadā Fīrera nacisti, bēgot no PSRS karaspēka, savā Siguldas slepenajā štābā atstāja labi paslēptas koordinātas. Tās atklāj atrašanās vietu Hitlera slepenākajai dārgumu glabātuvei, kurā noglabāti visneticamākie dārgumi un zināšanas, kas pēc Fīrera pavēles tur gaida savu jauno valdnieku, kurš ieradīsies, lai ar šo bagātību palīdzību atdzīvinātu tūkstošgades reihu. Šīs koordinātas var atklāt tikai atrisinot nacistu atstātos uzdevumus, kas paslēpti viņu slepenajā štābā un aprakstīti nacistu Dārgumu Grāmatā. Esmu pārliecināts, ka šis uzdevums jums būs pa spēkam un jūs iegūsiet šīs nozīmīgās koordinātas, lai šīs bagātības un apslēptās zināšanas nonāktu pareizajās rokās.

Šis ir ļoti pilnvērtīgs vairākslāņu kvests, kas sastāv no divām daļām un ilgst 75 minūtes.
20 minūtes pirms apaļas stundas sākuma sākas jūsu Misijas 1.daļa:
“Sagatavošanās Fāze”, kas ilgst 20 minūtes un notiek ārpus EscapeHouse telpām.
Šo 20 minūšu laikā jums ir rūpīgi jāiepazīstas ar šīs misijas aprakstu un EscapeHouse noteikumiem, lai saprastu, kāds ir durvju kods, lai iekļūtu telpās.
Apaļas stundas sākumā un ne minūti ātrāk sākas jūsu Misijas 2.daļa:
“Aktīvā Fāze”, kas ilgst līdz 55 minūtēm, un notiek EscapeHouse telpās. Šo 55 minūšu laikā jūs, izmantojot visus misijas elementus (dārgumu grāmatu, lejupielādēto misijas informāciju, telpās paslēptās norādes un kvesta atribūtiku), cenšaties veiksmīgi atrisināt sev uzticēto uzdevumu, lai noslēgumā atrastu slepeno eju, pa kuru izmukt, kad pamatuzdevums būs izpildīts.

Spēles līmenis “IZAICINOŠS”. Šī misija pārbaudīs jūsu prāta spēju maksimālo robežu, bet ir pieejamas arī palīdzības kastes.

12.00 EUR/skolēnam = 75 min. spēle “Fīrera Zudušie Dārgumi”

Pavadošajiem skolotājiem dalība spēlē bez maksas.
Minimālais dalībnieku skaits 7 personas.
Norādītās cenas un piedāvājumi īpaši izveidoti tikai skolēnu ekskursijām.

SVARĪGI

Vienlaikus EscapeHouse telpās var ieiet līdz 15 dalībniekiem, līdz ar to lielākas ekskursiju grupas tiek sadalītas komandās un misiju sāk ik pēc 1 stundas.
Savu EscapeHouse spēli variet rezervēt uz jebkuru jums vēlamu datumu un laiku, no pirmdienas līdz svētdienai no 9:00 līdz 18:00, zvanot 22129065.
Rezervācijas pieņemam katru dienu no 9:00 līdz 20:00.
Plašāku informāciju par mūsu piedāvājumu var apskatīt escapetown.lv

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Plaša stāvvieta.
Smalkmaizītes, burgeri un kebabi.

Foto no uzņēmuma arhīva.