Gulbenes elektrovilcieniņš
Dzelzceļa iela 8, Gulbene

Ekskursija ar elektrovilcieniņu „Atklāj un iepazīsti Gulbeni!” ir lielisks veids, kā apskatīt Gulbenes pilsētas skaistākās vietas, klausoties elektrovilcieniņa vadītāja – gida stāstījumu par pilsētu.

Elektrovilcieniņš braucienu uzsāk pie Gulbenes dzelzceļa stacijas un brauciena laikā ļauj iepazīt abus pilsētas vēsturiskos centrus – Gulbenes dzelzceļa mezglu un Vecgulbenes muižas apkārtni, kā arī pilsētas mūsdienu centru. Brauciena dalībniekiem ir iespēja aplūkot skaistākās vietas pilsētā, ieraudzīt, kā senatnīgums pilsētvidē savijas ar mūsdienīgo, uzzināt, kā Gulbene ir augusi un attīstījusies, un atklāt, ar ko gulbenieši lepojas. Šis brauciens ļauj izdzīvot nelielās, bet skaistās ziemeļaustrumu Vidzemes parku un dārzu pilsētas un tās iedzīvotāju stāstu cauri laiku lokiem.

Vilcieniņa maršruts: Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa iela 8) – Dzelzceļa iela – Ozolu iela – O. Kalpaka iela – Skolas iela – caur Spārītes parku – Blaumaņa iela – Rīgas iela – Dzilnas iela – Parka iela – Pils parks – Pils iela – Pils parks – O. Kalpaka iela – Ozolu iela – Rīgas iela – Dzelzceļa iela – Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa iela 8).

Elektrovilcieniņš kursē vasaras sezonā (līdz 30.septembrim).

Ekskursijas laiki:

Otrdiena – sestdiena 10:00, 11:30, 13:00, 16:00, 17:00

Biļetes cena:

• 5.00 EUR (pieaugušajiem)
  • 3.50 EUR (4-6 g.v. bērniem, skolēniem, pensionāriem, personām ar invaliditāti)
  • Ar Latvijas goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte”, Lietuvas Republikas ģimenes karti “Šeimos kortele” un Igaunijas Republikas ģimenes karti “Perekaart” piemēro atlaidi vecākiem 50 % apmērā, bērniem 90 % apmērā (uzrādot karti un personu apliecinošu dokumentu).

Foto no Gulbenes novada TIC arhīva.