Izzini Melngalvju namu
Rātslaukums 7, Rīga, LV-1050

PAR MUMS

Būsim priecīgi Jūs uzņemt Melngalvju namā, izstāstot melngalvju leģendas un brālības dzīvesveidu, kurš ir “izdzīvojis” līdz pat 21. gadsimtam. Apmeklējuma laikā būs iespēja izstaigāt 14.gs. vēsturiskos pagrabus, kur varēsiet līdzdarboties un izkalt savu Melngalvju biedra monētu, kā arī būs iespēja uzmērīt Viduslaiku bruņinieku bruņas. Būs iespēja iepazīties ar iespaidīgo sudraba kolekciju un apskatīt svinību zāles. Visas ekspozīcijas laikā gūsiet ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē. Melngalvju nama telpas ir plašas un vairākos stāvos – Jūsu klasei nebūs liekas drūzmēšanās.

Melngalvju nama un ekspozīcijas apskate ir saistoša gan vecāko klašu audzēkņiem, gan pašiem mazākajiem viesiem. Apmeklējuma laikā skolēniem ir iespēja apskatīt nama krāšņās telpas, kā arī izzināt Melngalvju brālības un senās Rīgas vēstures līkločus:

• 1 h nama apmeklējums,
  • Melngalvju biedra monētas izkalšana,
  • viduslaiku bruņinieka ekipējuma uzlaikošana,
  • ieskatu Rīgas un Melngalvju nama vēsturē.*

*Ekskursijas saturs var mainīties.

• Skolēniem ieejas maksa 5.00 EUR
  • Skolēnu grupām ( 10 +) –  4.00 EUR
  • Gida pakalpojumi LV ( 1h) 25.00 EUR
  • Gida pakalpojumi RU, EN, DE ( 1h) 30.00 EUR
  • Grupas pavadonim ieeja BEZ MAKSAS (1 pavadošais skolotājs uz 10 bērniem)

SVARĪGI

Apmeklējumu varat rezervēt tiešsaistē (rezervēšanas kārtība) vai pieteikumu varat sūtīt uz e-pastu melngalvjunams@rigasnami.lv Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni +371 66957225

Noderīga informācija:

Melngalvju namā vēlams ierasties aptuveni 10 minūtes pirms apmeklējum sākuma, lai nesteidzīgi varētu izmantot kases un garderobes pakalpojumus.

Iespējams organizēt divus paralēlus apmeklējumus ar kopējo maksimālo dalībnieku skaitu ~ 60 skolēni.

Norisi iespējams pielāgot mazākumtautību skolēniem (pielāgojot valodas sarežģītības līmeni). Lūdzam ekskursiju gaitu saskaņot un pārrunāt ar Melngalvju nama darbinieku pirms rezervācijas veikšanas.

Foto no Melngalvju nama arhīva.