Karameļu darbnīca
Rūpniecības iela 1, A Jelgava

PAR MUMS

Karameļu darbnīcas meistarklase ir vizuālās mākslas, līdzdarbošanās un biznesa vides apgūšanas apvienojums. Šajā meistarklasē tiek apvienota informācija gan par profesijām, gan mākslu kā biznesa veidu – roku darbā veidotas karameles ir gan ienākumu avots, gan radošs process.

Latvijas skolēnus iepazīstināt ar radošu Latvijas uzņēmumu, kas savu darbību prezentē ar aizraujošu karameļu gatavošanas paraugdemonstrējumu un organizē radošo profesionālās mākslas darbnīcu.

1h paraugdemonstrējums ietver:

• Karameļu masas pagatavošanu, apvienojot visas izejvielas.
  • Vizuāli tiek parādīta krāsu pievienošana, miksēšana, dažādu toņu iegūšana, kas notiek ne tikai krāsu jaukšanas, bet arī karameles staipīšanas procesā.
  • Dažādu zīmējumu, logo un citu attēlu uzbūve karameļu rullī.
  • Karameļu ruļļa saspiešana un izstiepšana, saglabājot iekšā ieveidoto attēlu, pēcāk karameļu saskaldīšana
  • Radošā darbnīca, kurā skolēns var izveidot savu karameli uz kociņa, līdzdarboties un radoši izpausties.
  • Degustācija.

Cena grupām virs 10 personām – 4.00 EUR no personas.

Vienai pavadošajai personai uz 10 skolēniem – bez maksas.

Šoferim – bez maksas.

SVARĪGI

Rezervācija- obligāta pa tālr. +371 29851426

Svarīgi ierasties tieši norunātajā laikā.

Foto no uzņēmuma arhīva.