Nester Custom Moto & Metal Art Gallery
A.Upīša iela 20, Preiļi

NESTER CUSTOM design art gallery mākslas galerija ir izklaides komplekss, kurā atrodas mākslinieciski izvietotas izstāžu zāles ar individualizētiem motocikliem un metāla mākslas skulptūram. Pati galerija, motocikli un skulptūras, kas pie mums tiek izstādītas, ir Aleksandra Nestjeruka radošā darba rezultāts. Galerijā varat arī tieši iepazīties ar darbnīcas pakalpojumiem un iespējām dizaina jomā, ārējā un interjera dizainā.

• Izstāžu zāles apmeklējums- iespējams ar gidu.
  • Industriālā dizaina meistarklases.
  • Video prezentācijas par darbu veikšanas gaitu un stāsts kā top meistardarbi.
  • MEISTARKLASE DARBNĪCĀ– Visiem interesējošiem un visiem vecumiem “NESTER CUSTOM” piedāvā MEISTARKLASES. Mācību gada laikā ir iespēja ne tikai apmeklēt mūsu galeriju, bet arī iepazīt INDUSTRIĀLO DIZAINU mūsu darbnīcā. Katram ir iespēja iepazīties ar mākslas objektu izveidošanu darba procesā un arī izmēģināt pašiem praksē. Maksa – 5,00 EUR/pers.

• bērniem līdz 15 gadiem – EUR 2,50
  • studentiem– EUR 4,50
  • pusaudžiem un  pensionāriem – EUR 3,50
  • pieaugušajiem – EUR 6.00
  • skolēnu grupām – EUR 3,50
  • vizināšanās uz motocikla ar blakusvāģi: 25 eiro 15-20 minūtes

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Ir pieejama kafejnīca ar kūkām un siltiem dzērieniem:

– tēja 1,60 EUR / visi kafijas veidi 2,00 EUR /ūdens 0,5 l – 0,50 EUR / sulas 0,3l – 1,00 EUR/ kūkas 2,50 EUR

Foto no NESTER CUSTOM arhīva.