Ventspils piedzīvojumu parks
Saules iela 141, Ventspils

PAR MUMS

Piedzīvojumu parks ir aktīvās atpūtas un sporta komplekss, kur ikviens – gan liels, gan mazs – var izklaidēties pēc sirds patikas. Mazākos apmeklētājus aizraus piepūšamās atrakcijas “Osta un kuģis”, tāpat kā bampermašīnas, bamperlaivas, gumijlēkšanas batuti, autoskola un rotaļu namiņš! Jauniešiem jāpiedzīvo Kaķa taka, jaunie batuti, tramplīnlaiva un kameršļūkšanas trase, bet pašiem drosmīgākajiem – katapulta, trakais rotors, peintbols un izpriecas veikparkā!

Piedzīvojumu parka apmeklētāji ir lūgti ievērot Ministru kabineta noteikumos paredzētos epidemioloģiskās drošības noteikumus, tostarp apmeklētājiem un darbiniekiem jālieto mutes un deguna aizsegs vietās, kur ir intensīva cilvēku plūsma un nav iespējams ievērot 2m distanci. Bērni līdz 7 gadu vecumam mutes un deguma aizsegus var nelietot.

Epidemioloģiskās drošības apsvērumu dēļ Ventspils Piedzīvojumu parkā nav pieejamas piepūšamās atrakcijas un Rotaļu namiņš.

Piedzīvojumu parka teritorija atvērta visu gadu, bet atrakcijas pieejamas līdz oktobra mēneša vidum (atkarīgs no laikapstākļiem).

Skolēnu grupu apmeklējumus ir iepriekš jāpiesaka.

PIEDĀVĀJUMS UN CENAS

Batutu komplekss – sezonas jaunums!
Atrakcija paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma, gan arī pieaugušajiem ar svara ierobežojumu līdz 100 kg. Batuta izmērs ir 10 m platumā un 15 m garumā, un tā lēkšanas zona ir sadalīta 16 daļās, tādēļ to ir iespējams izmantot 8 apmeklētājiem vienlaicīgi. Batutos ir arī jauni un interesanti elementi – divas slīpās batuta virsmas un basketbola grozi.
Cena: 2.00 EUR (klusajā sezonā Pr-Pk)/2.30 EUR (aktīvajā sezonā Se-Sv)

Rotaļu namiņš
Paredzēts mazākajiem bērniem līdz  7 gadu vecumam. Rotaļu namiņā bērni var rāpties pa dažādiem šķēršļiem un trepēm, slidināties pa slīdreni un rotaļāties bumbu baseinā. Rotaļu namiņš ir 3,5 m augsts un 16 kvm platībā, tas ir pārsegts ar jumtu un izmantojams arī lietainos laika apstākļos.
Cena: 1.50 EUR / 1.80 EUR

Bērnu autoskola
Atrakcija paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma ar svara ierobežojumu līdz 50 kg. Tā ir izvietota 912 m2 lielā Ventspils ielu tīklojuma laukumā ar Ventspilij raksturīgām ēkām. Laukums aprīkots ar luksaforiem un ceļazīmēm, kurā vienlaicīgi var braukt ar 12 elektriskām automašīnām.
Cena: 1.50 EUR / 2.10 EUR

Bampermašīnas
Norobežotā laukumā vienlaicīgi darbojas 8 bampermašīnas, kurās ir 2 sēdvietas. Atrakcija paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma, maksimālais pasažieru kopējais svars: 115kg.
Cena: 1.50 EUR / 2.10 EUR

Bamperlaivas
Bamperlaivas ir piepūšama, peldoša laiva (diametrs – 180 cm), kurā vienlaicīgi var atrasties 1 pieaugušais un 1 bērns no 3 gadu vecuma (maksimālais kopējais svars 170kg). Bamperlaivu baseinā vienlaicīgi atrodas 8 laivas. Laivas aprīkotas ar ūdens lielgabaliem.
Cena: 1.50 EUR / 2.10 EUR

Tramplīnlaiva
Laiva blakus ūdens rezervuāram tiek uzvilkta un palaista brīvajā kritienā. Laiva pa speciālu sliedi ar ieskrējienu ielec baseinā un pēc tam atkal tiek aizvilkta starta pozīcijā. Vienlaicīgi paredzēta 1 cilvēkam no 7 gadu vecuma, minimālais garums: 1,20, maksimālais svars: 90kg.
Cena: 2.90 EUR / 3.00 EUR

Piepūšamās atrakcijas
Piepūšamās atrakcijas sagādās lielu prieku mazajiem Piedzīvojumu parka apmeklētājiem. Atrakcija paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma.
Cena: 1.50 EUR / 1.80 EUR

Batuts ar gumijām
Atrakcija paredzēta bērniem no 3 gadu vecuma ar svara ierobežojumu līdz 70 kg.
Cena: 2.90 EUR / 3.00 EUR

Trakais rotors
Trakais rotors tiek uzvilkts kalnā un palaists ripojot lejā no kalna, kas ļauj speciālā karkasā iekšā sēdošajiem izbaudīt galvu reibinošas sajūtas. Atrakcija paredzēta no 12 gadu vecuma, garumā no 1,50m līdz 1,90m, ar svaru no 50kg līdz 100kg.
Cena: 4.30 EUR

Katapulta
Mūsu apmeklētājiem ir unikāla iespēja pāri priežu galotnēm redzēt Baltijas jūru. Atliek tikai pārvarēt savas bailes un izmēģināt katapultu! Atrakcijas dalībnieks tiek piestiprināts ar drošības siksnām īpašā konstrukcijā ar 15 m augstiem mastiem un pēc siksnu atlaišanas veic lidojumu 18 – 20 m augstumā. Atrakcija paredzēta no 12 gadu vecuma ar svaru no 50kg līdz 100kg.
Cena: 4.30 EUR

Elektriskie „Rodeo” buļļi
Mehāniskais bullis ir atrakcija, kas imitē „Rodeo” sacensības, kuru laikā jāmēģina pēc iespējas ilgāk noturēties satracināta buļļa mugurā. Turklāt bullis atrodas mīksta piepūšamā matrača vidū, tādējādi pasargājot atrakcijas lietotāju no sāpīgiem kritieniem. Atrakcija paredzēta no 6 gadu vecuma ar svaru līdz 90kg.
Cena: 2.10 EUR

Kameršļūkšanas trase
Šļūkšana no kalna speicālās kamerās iespējama gan ziemā, gan vasarā. Vasaras trasē nobrauciens ir pa speciālu 140 m garu trasi ar četrām virāžām, bet ziemā tiek izveidota trase ar virāžām no sniega. Nokļūšana kalna galā trases izejas punktā tiek nodrošināta ar pacēlāju – elevatoru. Līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) atrakciju var izmantot tikai pieaugušā pavadībā.
Cena: 2.10 EUR / 3.00 EUR

Slidotava
Slidotavas laukums (izmērs: 20,73×8,5m) atrodas zem nojumes un ir izmantojam jebkuros laikapstākļos. Slidot vienlaicīgi iespējams 30 cilvēkiem. Pieejama inventāra noma ar 60 slidu pāriem dažādos izmēros.
Cena: 2.10 EUR / 2.50 EUR

Kaķa taka
Trasē uz augošiem kokiem dažādā augstumā ir nostiprinātas nostieptas troses, tīkli, dažādu konstrukciju tiltiņi, šūpoles, baļķi, virves un kāpnes, kas kopā veido takas, nenokāpjot uz zemes vairākus simtus metru. Izveidoti šķēršļi sadalīti četrās pēc grūtības pakāpes atšķirīgās trasēs – zaļajā, zilajā, sarkanajā un melnajā trasē. Kaķa takā šosezon pieejama Spēka trase, kas pēc sarežģītības pakāpes būs visgrūtāk pārvaramā. Lai pārvietotos pa šķēršļiem, parka apmeklētājiem tiek izsniegts speciāls drošības aprīkojums un tiek veikta instruktāža par drošību parkā. Kaķa taka paredzēta no 1,30m garuma.
Cena: 5.70 EUR (grupas apmeklējums skolēniem no 6 līdz 20 gadiem)

Peintbols
Pārbaudīt savu izveicību un cīņas sparu iespējams Piedzīvojumu parka peintbola laukumā. Šobrīd izveidota speciāla trase ar dažādiem šķēršļiem, kur iespējams sarīkot sacensības draugu kompānijā. Katram peintbola spēlētājam tiek izsniegts spēles komplekts, kurā ietilpst marķieris, maskēšanās tērps, sejas maska un 100 bumbiņas.
Cena: 5.70 EUR (grupas apmeklējums skolēniem no 12 līdz 20 gadiem)

Orientēšanās poligons ar iesācēja karti
Ventspils Piedzīvojumu parka orientēšanās poligons paredzēts gan mierīgai pastaigai kopā ar draugiem un ģimenēm, gan orientēšanās sporta cienītājiem, ko nodrošina trīs atšķirīgās distances – pārgājiens ar marķējumu, iesācēju distance un distance lietpratējiem.
Cena: 1.40 EUR

Piknika vieta
Maltīti svaigā gaisā iespējams nobaudīt Piedzīvojumu parka piknika vietās, kur pieejams grills, sēdvietas un galds. Arī, ja laukā līs lietus atpūta svaigā gaisā nebūs jāatceļ, jo piknika vietas ierīkotas zem nojumes. Pieejamas 2 piknika vietas – Kaķa takas mežā un Atrakciju zonā, pie slidotavas.
Cena: 15.00 EUR

KOMPLEKSIE PIEDĀVĀJUMI

Kompleksais piedāvājums līdz 6 gadiem

 • Bērnu autoskola
 • Bampermašīnas ( līdz 5 gadiem ar pieaugušo)
 • Bamperlaivas ( līdz 5 gadiem ar pieaugušo)
 • Kameršļūkšana ( līdz 5 gadiem ar pieaugušo)
 • Piepūšamā atrakcija “Kuģis un osta”
 • Gumijlēkšanas batuts

Kompleksais piedāvājums no 7 gadiem

 • Bampermašīnas
 • Bamperlaivas
 • Tramplīnlaiva
 • Kameršļūkšana
 • Piepūšamā atrakcija “Kuģis un osta”
 • Batuti

Kompleksais piedāvājums no 12 gadiem

 • Bamperlaiva
 • Bampermašīna
 • Tramplīnlaiva (1 reize)
 • RODEO bullis
 • Katapulta (1 reize)
 • Kameršļūkšanas trase

Piedzīvojumu parka teritorijā, galvenajā ēkā, atrodas kafejnīca, kur ir iespējams ieturēt vienkāršu maltīti.

 

Objektu apsaimnieku SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils””.

Foto no Ventspils OC arhīva