Virtuālās realitātes nodarbības
Izbraukumi uz skolām

Virtuālas realitātes nodarbības – mācību nodarbības virtuālajā realitātē: astronomija, fizika, dabaszīnība, bioloģija, māksla.

Uzliekot virtuālās realitātes brilles, jūs iegrimsiet reālistiskajā sfēriskā kinoteātra atmosfērā un varēsiet izbaudīt pilnkupola video uz lielā ekrāna, diametrā virs 20 metriem. Jūs gūsiet neaprakstāmu baudu no pasaulē labāko zinātniski izklaidējošo šovu skatīšanās ar vislabākajiem specefektiem, vislabākajā izšķirtspējā.

Vienlaikus virtuālas realitātes nodarbības var apmeklēt grupa līdz 30 cilvēkiem.

Īpašas nodarbības programmas “Latvijas Skolas Soma” ietvaros –  “Es saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu” un “Mūzika un skaņa”

SVARĪGI

• Lai apmeklētu mūsu nodarbības, jums nav nepieciešams organizēt braucienu. Mēs paši ieradīsimies pie jums! (skolā vai bērnudārzā).
  • Pieņemam arī pasūtījumus izbraukumiem uz dažādiem pasākumiem ārpus izglītības iestādēm, tirdzniecības/sporta centriem.
  • Pasūtījums sākot no 70 skolēniem.

Foto no virtuālā planetārija arhīva.