“MARIENBURGAS astotais brālis”

Alūksnes viduslaiku pilī ir atgriezusies Lielā Ziemeļu kara laikā zudusī dvēsele – skaņas un gaismas piedzīvojums “MARIENBURGAS astotais brālis”, vēstījums par astoto torni, astoto brāli, astoto varoni.

Muzikālo teiksmu piedzīvot var  noteiktos seansos ik pēc 40 minūtēm. Lai apmeklējums būtu īpašs un drošs savu vizīti grupām virs 10 personām iesakām rezervēt iepriekš pa tālruni +371 29149810.

Aicinām skolotājus un audzēkņus uz izglītojošo programmu “MARIENBURGAS astotā brāļa noslēpums”. Nodarbības mērķis ir rosināt 7. – 12. klašu skolēnu interesi par vēstures nozīmi, sasaistot to ar tādiem tematiem kā viduslaiki Alūksnē, Lielais Ziemeļu karš un muzikālās teiksmas izzināšana.

APMEKLĒJUMA LAIKĀ VARĒSIET:

• Iepazīties ar Alūksnes viduslaiku pils vēsturi un atjaunotajā Dienvidu tornī apmeklēt gaismas un skaņas piedzīvojumu “MARIENBURGAS astotais brālis”;
  • Noskaidrot Marienburgas pils kādreizējās funkcijas;
  • Izzināt Livonijas ordeņa pils noslēpumu;
  • Nostiprināt vēstures zināšanas;
  • Attīstīt loģisko domāšanu un atjautību.

Nodarbības cena: 3 EUR/pers.

Skolotājam ieeja bezmaksas.