Siguldas Piedzīvojumu parks “Tarzāns”
Peldu iela 1, Sigulda

Piedzīvojumu parks „Tarzāns’’ piedāvā aktīvās atpūtas iespējas vairākos Latvijas reģionos – Siguldā, Jūrmalā, Tērvetē, Liepājā un Daugavpilī. Visplašākās atpūtas un izklaides iespējas pieejamas Siguldas piedzīvojumu parkā – šķēršļu trase, rodeļu trase, bērnu autoskola un kartingi, katapulta un citas aizraujošas atrakcijas. Pārējos parkos ir izveidotas šķēršļu trases visām vecuma grupām.

Interesanti būs pašiem mazākajiem, pieaugušajiem un adrenalīnu alkstošajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm.

Pieteikšanās piedzīvojumam rakstot uz e-pastu: info@tarzans.lv vai pa telefonu 27001187

• Skolēniem Tarzāna trases  –  12.00 EUR
  • Skolēniem mazais komplekts (tarzāna trases, batutu parks 1h, 1 rodeļu nobrauciens) – 18.00 EUR
  • 1 skolotājai uz 10 bērniem parka apmeklējums bezmaksas.
  • Citu atrakciju cenas skatīt mājaslapā: https://www.tarzans.lv/cenas

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMS

Kafejnīca

Par pusdienu piedāvājumu skolēnu grupām, lūdzam sazināties +371 28440077, kokos@tarzans.lv

Foto no Piedzīvojuma parka “Tarzāns” arhīva.