Brīvdabas aktivitāšu piedzīvojums
Bērze, Bērzes pagasts, Dobeles novads

PAR MUMS

Esam uzņēmumus “Baltic Outdoors”, kas savas gaitas sāka kā skolēnu mācību uzņēmums. Mūsu mērķis ir izglītot skolēnus izdzīvošanas jomā ar jautrām un praktiskām stafetēm, kā arī ļaut skolēniem izbaudīt aktīvu dienu pie dabas bez viedierīcēm. Visas stafetes un aktivitātes notiek svaigā gaisā, prom no pilsētas burzmas, zālienā.

Piedāvājam stafetes un aktivitātes brīvā dabā ar izdzīvošanas elementiem skolēniem un pieaugušajiem.

Pasākuma dienā dalībnieki tiek sadalīti komandās, lai saliedētu klasi vai kolektīvu. Pasākuma laikā tiks apgūti izdzīvošanas pamatprincipi, kā piemēram, uguns iekuršana ar kramu, telts celšana un neliels ieskats pirmās palīdzības sniegšanā. Uzdevumi tiek pielāgoti attiecīgai vecuma grupai un spējām.

• 11,00 EUR/skolēnam
  • Skolotāji, ja vēlas, var piedalīties aktivitātes bez papildus maksas.

SVARĪGI

Bērniem vēlams ierasties laikapstākļiem atbilstošā apģērbā un tādā, ko nebūtu žēl sasmērēt.

PAPILDUS PAKALPOJUMI.

• Pieejama ugunskura vieta (bez maksas)
  • Pieejama ēdināšana (par papildus maksu):

Soļonka, kas vārīta uz uguns. Desiņas, ko cept uz ugunskura, kā arī maizes un mērces, lai viss garšotu labāk. Maksa 3.49 EUR/pers.

Mūsu atrašanās vieta:  56.682536, 23.456046

Foto no uzņēmuma arhīva.