Ceļojums laikā “Nākotnes parkā”
"Industriālais parks", Nākotne, Glūdas pagasts, Jelgavas novads

Piedzīvojumu un iedvesmas vieta “Nākotnes parks” atrodas Jelgavas novada Glūdas pagastā – vietā, kur pagājušajā gadsimtā bija padomju laikā slavenais kolhozs “Nākotne”.

“Nākotnes parks” piedāvā izzinošu un aizraujošu ekskursiju gida pavadībā, kas patiks gan mazāko klašu skolēniem un vidusskolēniem, gan puišiem un meitenēm, gan pieaugušajiem!

Šis nebūs muzeja apmeklējums, bet gan ceļojums laikā!

Ekskursijā ikviens varēs iejusties pilota lomā īstā lidmašīnā “An-2”, iekāpt senā ugunsdzēsēju auto, piemērīt kosmonautu ķiveri, aplūkot visdārgāko padomju laika televizoru, apgulties senā zobārstniecības krēslā un apskatīt senu mopēdu un motociklu kolekciju. Turklāt tas nav viss!

Ļaujieties piedzīvojumam “Nākotnes parka” seno lietu krātuvē “Laika mašīna”!

Degustācija

Divu stundu garajā ekskursijā ir iekļauta arī vietējo ražotāju “Milzu!” un “Dabas dots” veselīgo un gardo produktu degustācija. Varēs gan nogaršot, gan uzzināt, kas ir šie produkti un ar ko tie ir īpaši!

Šos produktus ekskursijas noslēgumā var arī iegādāties.

•  skolēniem – 6 eiro;
  • pavadošajam pedagogam – bez maksas

(Biļetes cenā ir iekļauta gida vadīta ekskursija un degustācija; kopējais ilgums ~ 2h)

SVARĪGI

Ekskursijas notiek tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

PAPILDUS PAKALPOJUMI.

• Darbojas veikaliņš, kurā var iegādāties “Milzu!” un “Dabas dots” produkciju.
  • Ir pieejamas piknika vietas – 2 EUR/pers. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija.
  • Teritorijā ir trīs naktsmītnes, kurās kopā var izguldīt līdz 17 personām. Par pieejamību un cenām jautāt, zvanot vai rakstot

Foto no “Nākotnes parks” arhīva.