Čipsu ražotne SIA “Latnature”
Cēsu iela 10-1, Rauna, Raunas novads

PAR MUMS

Dabīga dārzeņu pārstrāde dažādos veidos ikdienas tiek radīta Vidzemes augstienes ziemeļu malā, kultūrvēsturiskā mazpilsētiņā – Raunā. Ikdienas uzturā, ne vienmēr pietiek ar to, ka zinām dārzeņu labo uzturvērtību, jo našķēties patīk ikvienam, tāpēc SIA Latnature saimniece Zane Krēsliņa-Plētiena jau vairākus gadus strādā pie dārzeņu apstrādes un pārstrādes dabīgos našķos. Vieni no pirmajiem produktiem bija dabīgie čipsi, kuri pagatavoti kaltējot dārzeni lēnā procesā, ar dabīgām garšvielām, bet idejām netrūkstot tiem drīz pievienojās – dārzeņu cepumi, augļu rullīši, un dārzeņu trifeles. Saimniecei ir arī klusie talanti bezgrēka konditorejas un svaigo kokteiļu radīšanā. Saimniecībā vienmēr var atrast kaut ko garšīgu, ko nav grēks ēst un cienāt arī bērnus, radus, draugus un kaimiņus, svētkos un ikdienā!

PIEDĀVĀJUMS un CENA

Vislabākais veids, kā iepazīties ar mums un mūsu produkciju, ir braukt uz Raunu, redzēt ar savām acīm kā produkti top un pagaršot produktu tieši ražotnē, kur vēl gaisā virmo svaiga smarža. Ekskursijas ietvaros piedāvājam iepazīt ražotni, degustēt produkciju, spēlēt spēli un iegūt balviņas.

Ekskursija ar degustāciju un ražotnes apskate. Cena EUR 2,50/pers.

Piedāvājam trifeļu gatavošanas radošo darbnīcu, kur katrs pagatavo savas trifeles un iesaiņo līdzņemšanai, kā arī piedāvājam izbraukuma meistarklases skolās un bērnu dārzos.

Meistarklases dalības maksa ir EUR 4.00 no dalībnieka + degvielas izdevumi.

Brauc uz Raunu un atklāj ko jaunu!

Foto no uzņēmuma arhīva.