“Avārijas brigāde” – izklaides parks
ABpark, Lēdmanes pag., Ogres novads

PAR MUMS

Baltijas lielākais izklaides parks “Avārijas brigāde” piedāvā izbaudīt aizraujošas un neaizmirstamas ekskursijas kopā ar klasi, draugiem vai ģimenes lokā. Parks atrodas tikai 60km attālumā no Rīgas, Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā, šosejas Tīnūži – Koknese malā. Pie parka pieejama ietilpīga bezmaksas auto stāvvieta, kas piemērota kā auto, tā autobusiem.

Avārijas brigādes parka darba sezona katru gadu sākas maija sākumā un ilgst līdz pat oktobra sākumam. 28ha lielā – labiekārtotā teritorijā tiek piedāvātas izklaides iespējas katrai gaumei. Parka teritorijā pieejamas vairākas ēdināšanas vietas, kurās atradīsiet klasisko virtuvi, ātrās uzkodas un dažādus našķus. Apmeklējumam iesakām ieplānot vismaz 5h laika.

Viena no patīkamākajām lietām, kuru atcerēties izvēloties ekskursiju – iegādājoties dienas biļeti, Jūs varat izklaidēties parkā visu dienu neko papildus nemaksājot par jebkuru no atrakcijām!

• Dinozauru taka Latvijā ar kustīgiem dinozauriem
  • Dinozauru atrakcija
  • Iecienītās latviešu animācijas filmas “Avārijas brigāde” spēļu pilsētiņa
  • Dažādu krāšņu tēlu “Cālis.lv” stāstu taka ar mākslinieces Vladlenas veidotām ekspozīcijām
  • Virvju trase
  • Piepūšamais lecam spilvens
  • Lāzertaga laukums
  • Ūdens spilvens
  • Velokartu trase
  • Kameru šļūkšanas trase
  • Ķēžu karuselis
  • Twister karuselis
  • Elektroauto autodroms
  • Lidmašīnu karuselis
  • Priecīgā ķengura tornis
  • Lielais lecamspilvens
  • Minigolfs
  • Lāzeršautuve
  • Ūdens katamarāni
  • Zirdziņu karuselis
  • Kāpurs
  • Svārsts
  • EHR Surf atrakcija (šobrīd slēgta)
  • RIOT Virtuālā realitāte
  • Visas citas mazās atrakcijas, kas pieejamas parkā.
  • ERGO ūdens pasaule  (vasaras siltajā laikā)
  • Ūdens spēļu laukums (vasaras siltajā laikā)

Pilns atrakciju saraksts: https://www.abpark.lv/ab-park/atrakcijas

Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma:

• Standarta dienas biļete – EUR 25.00
  • Sezonas ieejas karte – EUR 70.00

Organizētām grupām (sākot no 15 biļetēm un vairāk), iepriekš piesakot apmeklējumu, (ar bankas pārskaitījumu vai parka kasē) – EUR 22.00/pers.

Organizētām skolēnu grupām:

• no 4.09.23, darba dienās (sākot no 15 biļetēm un vairāk), iepriekš piesakot apmeklējumu, (ar bankas pārskaitījumu vai parka kasē) – EUR 20.00/pers.,
  • uz katriem 10 skolēniem, vienam pavadošajam skolotājam ieeja bez maksas.

Papildus informācija: https://www.abpark.lv/jaunumi/jaunumi/abpark-darba-laiks-2023-gada-septembri-un-skolenu-ekskursijas-6711

SVARĪGI

Lai pieteiktu grupas apmeklējumu, lūdzu nosūtīt e-pastu: info@abpark.lv sekojošu informāciju:

• Kontaktpersonas vārds, uzvārds un tālruņa Nr.
  • Datums un laiks, kad plānojat ierasties.
  • Aptuvens vai precīzs apmeklētāju skaits grupā.

Vecāki (aizbildņi) ir atbildīgi par bērnu iepazīstināšanu ar noteikumiem, to ievērošanas nodrošināšanu, kā arī bērnu rīcību un pieskatīšanu parka teritorijā. Ar iekšējās kārtības noteikumiem iepriekš iespējams iepazīties https://www.abpark.lv/ab-park/ieksejas-kartibas-noteikumi

PAPILDUS PAKALPOJUMI

• Parka teritorijā brīvi pieejamas vietas piknikam – tās iepriekš netiek rezervētas.
  • Vairākās kafejnīcās un kioskos parka teritorijā pieejami ēdieni, uzkodas, našķi un dzērieni cenu robežās 1-5 eiro.
  • Suvenīru kioskā iespējams iegādāties rotaļlietas un suvenīrus piemiņai.

Foto no uzņēmuma arhīva.