Kempings “Ozolkalns”
"Saulkrasti", Drabešu pag., Amatas novads

Par kempingu

Kempings Ozolkalns atrodas Gaujas Nacionālajā parkā un ģeogrāfiski atrodas ļoti izdevīgā vietā, lai nakšņotu laivu vai plostu braucienos maršrutos pa Gauju. Tas atrodas meža ielokā, prom no pilsētas burzmas un ir arī laba nakšņošanas vieta un izejas punkts, lai iepazītu Cēsis un tuvāko apkārtni. Kempingā ir 6 mājīgi mazi namiņiem un divas lielākas mājas ar ērtībām un virtuvi – Meža māja ar 10 gultas vietām un Melleņu māja ar 12 guļvietām. Katrā mazajā namiņā ir divas istabas ar kopīgu sanitāro mezglu. Namiņos iespējams izguldīt 4 – 5 personas. Tie ir apsildāmi, visas gultas ir saklātas, katram viesim ir dvieļu komplekts, iespēja uzvārīt tēju namiņā, pieejams grils, koplietošanas virtuve, bezmaksas WiFi.

Iebraukšana namiņos no 14:00
Izbraukšana līdz 11:00

Pirts

Ozolkalna pirts pašā Gaujas krastā – vieta, kur atpūsties un atgūt spēkus. Tā sastāv no atpūtas telpas, dušas, WC un pašas pirts. Vienlaicīgi saunā ērti atpūsties var līdz 8 cilvēkiem, taču vasarā, kad ārā ir silts – izmantojama arī plašā terase, kur var klāt galdus līdz pat 20 personām. Pirtī var pērties ar slotiņām, kuras var iegādāties uz vietas Ozolkalnā.

Telšu vietas

Teritorijā ir vairākas vietas, kur celt teltis – centrālā lielā pļava, kur var sacelt līdz 30 teltīm. Pļava nav sadalīta īpašos sektoros katram nakšņotājam atsevišķi. Tajā ir koplietošanas nojume, galdi, vairākas ugunskura vietas, pieejama elektrība. Telts vietas cenā iekļauta WC un dušas ar siltu ūdeni, virtuves izmantošana, dzeramais ūdens, auto stāvvieta.
Nedaudz tālāk no kempinga centra, klusākā meža pļaviņā ir vieta apmēram 8 teltīm. Šeit centrā ir ugunskura vieta, galds ar nojumi, blakus sausā tualete.
Kempinga teritorijā ir vēl vairākas atsevišķas vietas teltīm pašā Gaujas krastā, kas ir mazākas  – piemērotas 1-3 teltīm.
Kopā kempingā “Ozolkalns” nakšņot var ap 150 – 200 personām.

Cenas

4 vietīgs namiņš             75 EUR (P, O, T, C.)            80 EUR (Pie, S, Sv.)
5 vietīgs namiņš             81 EUR  (P, O, T, C.)            87 EUR ((P, O, T, C.)

Telts vieta personai (t. sk. WC, duša, virtuve) – 7,00 EUR
Telts vieta bērniem 4 – 10 g.v.(iesk.) 3.5 EUR

Lielās telšu pļavas noma – 210 EUR
Piknika vieta ar galdu un soliem zem jumta 20 EUR
Papildu nojume Zvaigzne 60 EUR
Papildgulta namiņos: 10 EUR

Pirts cenas:
2 stundas 45 EUR
Nākamā stunda 15 EUR
Nakts 110 EUR

Papildus aktīvās aktīvās atpūtas iespējas

Foto no uzņēmuma personīgā arhīva