Latgales vēstniecība GORS
Pils iela 4, Rēzekne

Ar klasi uz Latgales vēstniecību GORS!

EKSKURSIJA LATGALES VĒSTNIECĪBĀ GORS

Latgales vēstniecība GORS piedāvā doties organizētās ekskursijās, lai labāk iepazītu koncertzāli un tās piedāvātās iespējas.

Ekskursijas laikā, kura ilgst vienu stundu, tiek iepazīta Lielā zāle “Gors”, Mazā zāle “Zīdaste”, semināru zāles, Mēģinājumu zāle, Horeogrāfijas zāle, tāpat ir iespēja pabūt aizskatuves zonā un ielūkoties mākslinieku grimētavās. Ekskursijas noslēgumā ikviens tiek laipni aicināts aplūkot aktuālo izstādi pirmā stāva Mākslas galerijā.

Cena
Grupām 10 cilvēkiem un vairāk – ekskursijas maksa ir 2,00 € personai (skolēniem 1,50 €).

Ekskursija ar uzdevumiem (mūzikas instrumentu atpazīšana, mākslinieku parakstu identificēšana, atjautības jautājumi par ēku)  – 2,00 € skolēnam.

Skolēnu grupām uz 10 skolēniem vienam skolotājam kā pavadošajai personai ieeja ir bez maksas.

Ekskursiju pieteikšana zvanot uz tālruni 64633303 vai rakstot uz koncertzale@rezekne.lv
Darba dienās: 12.00–18.00
Sestdienās, svētdienās: 12.00–16.00

KINO STUNDA AR GORU

Latgales vēstniecība GORS piedāvā iespēju noskatīties latviešu filmas dažādām skolēnu vecuma grupām.

Sākumskolas skolēniem ieteicamās filmas:
Animācijas filma “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”
Animācijas filma “Zelta Zirgs”
Piedzīvojumu filma “Ēriks Akmenssirds”
Animācijas filma “Sirds likums”

Pamatskolas un vidusskolas skolēniem ieteicamās filmas:
Drāma, ģimenes filma “Māsas”
Drāma, sēsturiska “Janvāris”
Drāma “Mana brīvība”
Piedzīvojumu filma “Ēriks Akmenssirds”
Biogrāfija, vēsturiska drāma “Marijas klusums”
Dokumentāla, biogrāfija “Podnieks par Podnieku. Laika liecinieks”

Kinoseansa cena ir 4,00 EUR/par vienu skolēnu. Skolotājiem, kuri izmantos filmas skatīšanās pieredzi mācību un/vai audzināšanas darbā, piedāvājam bezmaksas kinoseansa apmeklējumu kopā ar klasi.

Pieteikšanās uz kinoseansu:
Pieteikšanās uz KLĀTIENES IZGLĪTOJOŠO kinoseansu vienas izglītības iestādes ietvaros: e-pasts: gors.kino@rezekne.lv, +371 28819984 darbadienās no plkst. 9.00–16.30.

Foto no Rēzeknes tūrisma attīstības centra arhīva.