Padomju Slepenais bunkurs
Skaļupes, Līgatne, Cēsu novads

PAR MUMS

Piedzīvo padomju laika noskaņas un uzzini vairāk par Latvijas vēsturi, viesojoties padomju laika slepenajā bunkurā, kas būvēts valsts vadītājiem, gatavojoties atomkaram!

• Bunkurs atrodas 9 m zem zemes Rehabilitācijas centra “Līgatne”teritorijā un ir 2000 m2 liels;
  • Tas ir vienīgais autentiski saglabātais bunkurs Latvijā;
  • Bunkuram slepenības zīmogu noņēma tikai 2003. gadā.

AKTIVITĀTES un CENAS

Ekskursija
latviešu un krievu valodā skolēniem  5.50 EUR
2 skolotājiem ieeja bez maksas.
Par ekskursiju var norēķināties “Skolas soma” ietvaros.

Realitātes spēle “Objekts X”

Tava klase ir atraktīva un alkst piedzīvojumus?!

Nesēdi mājās, nāc un piedalies realitātes spēlē “Objekts X”!

Tā ir spēle aktīviem cilvēkiem, kuri nebaidās doties slepenā uzdevumā – tumsā, dūmu aizsegā pa pazemes gaiteņa labirintiem. Realitātes spēles „Objekts X” mērķis ir ļaut dalībniekiem iejusties slepeno aģentu lomās un izpildīt slepenu uzdevumu autentiskā vidē.

Izmaksas: 19.00 EUR personai (ja grupa lielāka par 15 cilvēkiem).

– ja grupa mazāka par 15 cilvēkiem, spēles cena 285 EUR

Ieteicamais vecums:  Spēlē var piedalīties no 12 gadu vecuma. Līdz 12 gadu vecumam spēlē var piedalīties kopā ar vecākiem vai aizbildņiem.

Spēli neiesakām dalībniekiem, kas slimo ar astmu, klaustrofobiju un nopietnu sirds slimību.

PIEDĀVĀJUMI

• Ēdināšana grupām: Cena 5.00-7.50 EUR/pers. (min personu skaits grupā 10 pers., max – 200 pers.)
  • Ballīte bunkurā: Ēdināšana no 11.00 EUR/pers, telpu īre līdz 40 pers. – no 30.00 EUR/h

Foto no uzņēmuma personīgā arhīva