Siguldas Sporta centrs. Ūdens atrakciju parks.
Ata Kronvalda iela 7A, Sigulda

PAR MUMS

Siguldas Sporta centrs ir sporta bāze, kurā vienkopus var trenēties gan augstas klases atlēti, gan iemaņas pilnveidot sporta entuziasti. Sporta centrā pieejama gan spēka zāle, peldbaseins, ūdens atrakciju parks, gan sporta zāle, kurā nereti tiek organizētas dažādas sporta sacensības vai pasākumi.

Siguldas Sporta centrā par apmeklētājiem iemīļotu vietu kļuvis ūdens atrakciju parks, kur ūdens temperatūra visu gadu ir +30 grādi. Parkā ir pieejams bērnu ūdens atrakciju baseins ar slidkalniņiem un ūdenskritumu, pieejamas trīs dažādas pirtis ikviena gaumei: sauna, tvaika un infrasarkanā. Aktīvākajiem noteikti patiks divas slīdrenes, kuru kopējais garums ir 40 metri, bet relaksēties varēs burbuļvannā vai baseina hidromasāžas gultās.

Darba dienās Brīvdienās
Skolēnu grupām sākot no 10 skolēniem

(2 skolotājiem bez maksas)

10 €/pers. 10 €/pers.
Pieaugušajiem 16 € 19 €
Skolēniem, studentiem, cilvēkiem ar speciālām vajadzībām 13 € 16 €
Bērniem no 5 līdz 7 gadiem (ieskaitot) 3 € 4 €

Uzrādot Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas karti, tiek piešķirta 10% atlaide.

Siguldas novada daudzbērnu ģimenēm tiek piešķirta 20% atlaide, atlaides nesummējas.

Cena apmeklētājam ar speciālām vajadzībām un viņa pavadonim bez laika ierobežojuma pirms un pēc Ūdens zonas apmeklējuma.

SVARĪGI

Svarīgākie ūdens atrakciju parka noteikumi:

• Apmeklējuma laiks ir 120 minūtes (ieskaitot pārģērbšanos);
  • Matiem pāri pleciem jābūt savāktiem ar gumiju;
  • Apmeklēt baseinus atļauts peldkostīmā vai peldbiksēs (bez kabatām);
  • Jāņem līdzi tīri maiņas apavi;
  • Aizliegts fotografēt, filmēt vai veikt audio ierakstus;
  • Skolēnu grupām uz 10 bērniem jābūt vismaz 1 pieaugušajam.

Pirms ūdens atrakciju parka apmeklējuma, nepieciešams iepazīties ar iekšējās kārtības noteikumiem: https://www.siguldassports.lv/upload/noteikumi/ssc_lietoshanas_noteikumi_kopejie_2023_augusts_final.pdf

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Sporta centra telpās pieejama kafejnīca. Tā piedāvā remdēt izsalkumu ar saldām un sāļām uzkodām (smalkmaizītēm, pīrādziņiem), dažādu veidu salātiem, kā arī zupām un veselīgiem pamatēdieniem. Kafejnīcā pieejami  arī veselīgi smūtiji, sulas, savukārt vasarā lieliski atspirdzinās saldējums un saldējuma kokteiļi.

Foto no Siguldas Sporta centra arhīva.