Žagarkalns vasarā skolēnu grupām
Kempings Žagarkalns, Mūrlejas iela 12, Cēsis

PAR MUMS

Netālu no “Žagarkalna” slēpošanas bāzes Cēsīs, Gaujas krastā, meža ielokā, esam izveidojuši telšu un treileru kempingu, kā arī ūdens tūristu bāzi ar laivu un plostu nomu.

Izbraucieni ar laivām pa Gauju, Cēsu apkārtnes izpētīšana ar  velosipēdiem, pārgājieni ar orientēšanos un uzdevumiem – tas viss un vēl vairāk sagaida Jūs klases ekskursijā, ko skolēniem piedāvā atpūtas bāze „Žagarkalns”.

• Mēs aicinām izvēlēties dažāda garuma un grūtības pakāpes velomaršrutus pa Cēsu pilsētu un tās apkārtni kopā ar mūsu velo pavadoni – gidu.

Pēc Jūsu izvēles apskatīsim Ērgļu klintis, Lenčupīti, Sarkanās klintis, tēlnieka Kārļa Jansona memoriālās mājas „Siļķes”, Zvārtas iezi, Raiskuma ezeru, Ārašu ezerpili un citas vēl neatklātas vietas. Pa ceļam grupai var tikt sagatavoti dažādi pārbaudes uzdevumi ar aktīvā tūrisma elementiem.

• Arī izbraucieni ar laivām sagādās patiesu prieku, baudot skaistos Gaujas krastus. Brauciens ir drošs, jo katram bērnam tiek izsniegta obligāta peldveste un skolēnu grupu pavada mūsu profesionāls pavadonis, kas vienlaicīgi ir arī glābējs un tūrisma instruktors.
  • Īpašais piedāvājums –  skolēnu grupām tiek piedāvāti arī kombinētie maršruti, ļaujot vienas ekskursijas laikā izbaudīt kā pārgājienu, tā laivu braucienu vai velo ekspedīciju. Varbūt intriģējoša jums šķitīs piedalīšanās meža kaujas?

Jūs var sagaidīt apslēptās mantas meklēšana, foto orientēšanās, kontrolpunktu meklēšana, bet galvenais – daudz, daudz aizraujošu piedzīvojumu un veselīgas atpūtas brīvā dabā!

Piesakiet savu ekskursiju jau tagad un mēs parūpēsimies, lai tā atmodinātu jūsu piedzīvojumu garu!

Standarta cenas laivu braucieniem (sākot no 15 cilvēku skaita):

• 1 dienas laivu brauciens: 10.00 euro no personas (viena pavadoņa maksa dienai ir 40 euro)
  • 2 dienu laivu brauciens: 15.00 euro no personas (viena pavadoņa maksa divām dienām 80 euro)

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Piedāvājam divu dienu ekskursijas skolēniem. Interesanti un saistoši maršruti ar nakšņošanu teltīs vai kādā no viesu namiem.