Zinātnes Zona
Liepājas iela 34, Rīga

PAR MUMS

Zinātnes Zona – vieta kur zinātne vienmēr aizraujoša, interesanta un iedvesmojoša. Zinātniska laboratorija, kur var vērot īstus eksperimentus, piedalīties tajos, uzzināt daudz jauna un iemīlēties zinātnē. Piedāvājam šova programmas, darbnīcas, praktiskas nodarbības bērniem un pusaudžiem  (no 1. līdz 12. klasei).

• Tematiskas zinātniskās šova  programmas Pieejamās tēmas: gaiss, ūdens, uguns, elektrība,  metāli, drošība, skaņa, ķīmija. Eksperimentus katrai programmai  izvelēsimies atbilstoši skolēnu vecumam.
  • Ir iespēja pasūtīt šovu ar mūsu viskrāšņākiem eksperimentiem. Mums ir divas programmas, kas ir iekļautas programmā “Latvijas skolas soma”.
  • Iespēja  izstrādāt speciālu programmu pēc Jūsu vēlmēm, ja ir nepieciešamība!
  • Papildus var pasūtīt arī saldējumu darbnīcu lielākiem skolēniem, bet mazākiem – slaimu  vai ziepju burbuļu darbnīcas.

CENA

• Latvijas skolas somas programmai piemērots šovs – 130 EUR/ grupai (līdz 30 skolēniem, pavadošajām personām – bezmaksas).
  • Citas programmas un darbnīcas – sākot no 100 EUR (cena atkarīga no skolēnu daudzuma un izvēlētās programmas).

Vairāk informācija un cenas www.zinatneszona.lv

Foto no uzņēmuma arhīva.