Radošās darbnīcas un meistarklases skolēniem

Izmēģiniet jaunas lietas un apgūstiet jaunas prasmes! Jo tikai darbojoties var uzzināt, kas mums patīk, kas interesē un varbūt pat izdarīt izvēli savai profesijai visai dzīvei.

Piedāvājam apmeklēt radošās darbnīcas, meistardarbnīcas un meistarklases, kur profesionāļu vadībā, būs iespēja gūt ieskatu kādā no profesijām un/vai atraisīt savas radošās īpašības, kā arī vienkārši jauki pavadīt laiku kopā ar saviem klases biedriem ārpus skolas telpām. Katrs var izvēlēties sev interesējošāko – sākot no našķu gatavošanas un mālu mīcīšanas, beidzot ar ražotņu iepazīšanu un tehniski radošām darbnīcām.

Izvēlieties no plašā piedāvājuma klāsta sev tuvāko vai tīkamāko un dodieties ciemos!

Rīga, Vidzeme

• Rīga, “Rīgas Motormuzejs” – tehniski radošās darbnīcas.*
  • Rīga, “Laimas” šokolādes muzejs – izzinoša mācību nodarbība par uzņēmumu un radošā darbnīca.*
  • Rīga, LKA Rīgas Kino muzejs – animācijas darbnīca un apdrukas darbnīca.*
  • Babītes pagasts, ceptuve “Lāči” – ekskursija pa ceptuvi, maizes klaipiņa, kliņģera, cepumiņu cepšana.
  • Ķekava, “Konfelāde” – ekskursija ražotnē un savas konfektes gatavošana.
  • Ķekavas novads “Zanzibāra”– radošās darbnīcas: ziepju vārīšana, makaronu rotu gatavošana u.c.
  • Ropažu novads, “Sauleskalns” – radošās darbnīcas ar latviskām tradīcijām.
  • Krimuldas novads, Lēdurgas Dendroparks – radošās darbnīcas: Zāļu tēju darbnīca; Sveču liešanas darbnīca; Akmeņu apgleznošana; Gleznu veidošana no dabas materiāliem.
  • Sigulda, Siguldas saldējums – Saldējuma burbuļkūkas gatavošana  un izzinošs stāsts.
  • Rauna, Čipsu ražotne – ekskursija veselīgo dārzeņu našķu ražotnē un trifeļu gatavošana.
  • Raunas pagasts, Lauku sēta Ķeveiti” – ekskursija lauku saimniecībā, “Mazā karameļu darbnīca”
  • Skrīveri, Skrīveru Emociju Fabrika – ekskursija un saldumu gatavošanas meistarklase.
  • Lielvārdes novads, Lūšu Drava – medus darbnīca un gida pavadībā iepazīšanās ar bišu dzīvi.
  • Alūksne, Alūksnes pils un muzejs – muzejpedagoģiskā programma “Tautumeitas pucējas” – darināt savu latviešu tautas tērpa miniatūro detaļu.*
  • Valka, Valkas novadpētniecības muzejs – radošā darbnīca “Rotājuma – “ķists” jeb “saulīte” izgatavošana”.*

Latgale

Kurzeme

Zemgale

Visa Latvija – izbraukumi uz skolām

“Ebru radošās darbnīcas” –  gleznošana uz ūdens, izzinošas nodarbības karjeras attīstības atbalsta pasākumos skolēniem.

* Vieta iekļauta programmā “Latvijas skolas soma”.

Foto no “Ebru” radošo darbnīcu  arhīva.

Apskates vietu saraksts
Pavasara ekskursijas
Sporta un atrakciju parku piedāvājumi
Apskatīt
Drosmīgajiem un aktīvajiem ceļotājiem!
Radošās darbnīcas un meistarklases skolēniem