Radošās darbnīcas un meistarklases skolēniem

Izmēģiniet jaunas lietas un apgūstiet jaunas prasmes! Jo tikai darbojoties var uzzināt, kas mums patīk, kas interesē un varbūt pat izdarīt izvēli savai profesijai visai dzīvei.

Piedāvājam apmeklēt radošās darbnīcas, meistardarbnīcas un meistarklases, kur profesionāļu vadībā, būs iespēja gūt ieskatu kādā no profesijām un/vai atraisīt savas radošās īpašības, kā arī vienkārši jauki pavadīt laiku kopā ar saviem klases biedriem ārpus skolas telpām. Katrs var izvēlēties sev interesējošāko – sākot no našķu gatavošanas un mālu mīcīšanas, beidzot ar ražotņu iepazīšanu un tehniski radošām darbnīcām.

Izvēlieties no plašā piedāvājuma klāsta sev tuvāko vai tīkamāko un dodieties ciemos!

Rīga, Vidzeme

Latgale

Kurzeme

Zemgale

Visa Latvija – izbraukumi uz skolām

“Ebru radošās darbnīcas” –  gleznošana uz ūdens, izzinošas nodarbības karjeras attīstības atbalsta pasākumos skolēniem.

* Aktivitāte iekļauta programmā “Latvijas skolas soma”.

Foto no “Ebru” radošo darbnīcu  arhīva.

Apskates vietu saraksts
Pavasara ekskursijas
Sporta un atrakciju parku piedāvājumi
Drosmīgajiem un aktīvajiem!